Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 Povestea mea de dragoste:D:D:X

In jos 
+3
TeodoraSweet
gramada86ro
Dulcicutza
7 participanți
AutorMesaj
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR



Numarul mesajelor : 51
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

Povestea mea de dragoste:D:D:X Empty
MesajSubiect: Povestea mea de dragoste:D:D:X   Povestea mea de dragoste:D:D:X Icon_minitimeSam 17 Ian 2009, 13:22


Nu vreau sa particip la concursul nr2..ci vreau numai sa va arat...povestea mea de dragoste...am vazut ca a postat si preda ceva ff frumos..si mi-am facut curaj sa va arat si eu..Very Happy:D TE IUBESC MARIAN!!!
Sus In jos
gramada86ro
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR
gramada86ro


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 38
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 28/10/2008

Povestea mea de dragoste:D:D:X Empty
MesajSubiect: Re: Povestea mea de dragoste:D:D:X   Povestea mea de dragoste:D:D:X Icon_minitimeSam 17 Ian 2009, 23:43

FRUMOOOOOOOOOOSSSS :X:X:X:X:X Iubiti`va mult si sper ca nu ma lasi sa astept prea mult timp pana sa vin la nunta voastra:D
Sus In jos
TeodoraSweet
Admin
Admin
TeodoraSweet


Numarul mesajelor : 146
Varsta : 34
Localizare : Mediash
Data de inscriere : 07/12/2008

Povestea mea de dragoste:D:D:X Empty
MesajSubiect: Re: Povestea mea de dragoste:D:D:X   Povestea mea de dragoste:D:D:X Icon_minitimeLun 19 Ian 2009, 01:09

I love you I love you I love you Superb filmuletzul si povestea la fel. Va doresc sa fiti fericiti impreuna !!!. I love you I love you I love you
Sus In jos
http://TEODORADULCIK.hi5.com
Clubaritza
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
Clubaritza


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 34
Data de inscriere : 29/09/2008

Povestea mea de dragoste:D:D:X Empty
MesajSubiect: Sunteti foarte scumpi impreuna...:D   Povestea mea de dragoste:D:D:X Icon_minitimeLun 19 Ian 2009, 11:07

Asa sa va iubiti si in continuare si nimic sa nu va desparta niciodata sunteti un cuplu perfect. Nu lua in seama gurile rele si intodeuna asculta-ti inima si fa ce iti spune ea...va dorect multa fericire si implinirii...multi pupici din Italia...aaaa si era sa uit...Casa de piatra.... flower lol!
Sus In jos
calinkisscalin
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 19/01/2009

Povestea mea de dragoste:D:D:X Empty
MesajSubiect: superb   Povestea mea de dragoste:D:D:X Icon_minitimeLun 19 Ian 2009, 15:08

va doresc sa va iubiti in continuarie si daca vine nunta voastra sa ma chemati da Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Sus In jos
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Povestea mea de dragoste:D:D:X Empty
MesajSubiect: Pentru ca imi sunteti dragi!   Povestea mea de dragoste:D:D:X Icon_minitimeMar 20 Ian 2009, 10:55

Pentru ca m-am atasat de tine, pentru ca imi esti draga, pentru ca esti parte din familia mea de pe net, pentru ca esti nebunatica, pentru ca ma suporti zi de zi, pentru ca ma ajuti cand am nevoie, pentru ca esti Dulcicutza mea....Pentru toate astea si pentru multe altele iti doresc sa va iubiti la fel de mult si peste 500 de ani, sa dansez la nunta voastra si de ce nu pe la un botez...doua...trei...patru...cate o da Domnul Very Happy Iubiti-va la fel de mult si pastrati-va increderea unul in altul Very Happy Love u nebunicii mei flower
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
Campean Daniela
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 34
Localizare : medias
Data de inscriere : 03/02/2009

Povestea mea de dragoste:D:D:X Empty
MesajSubiect: Re: Povestea mea de dragoste:D:D:X   Povestea mea de dragoste:D:D:X Icon_minitimeMar 03 Feb 2009, 15:10

sunteti 2 frumosi...iubiti-va mult Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Povestea mea de dragoste:D:D:X Empty
MesajSubiect: Re: Povestea mea de dragoste:D:D:X   Povestea mea de dragoste:D:D:X Icon_minitime

Sus In jos
 
Povestea mea de dragoste:D:D:X
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» POvestea Radio Bazar
» TE IUBESC GEORGIANA
» declaratie de dragoste
» Dragoste la prima vedere??sau doar atractie fizica??

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Concurs Radio BaZaR-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente