Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 Dragoste la prima vedere??sau doar atractie fizica??

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR



Numarul mesajelor : 51
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

Dragoste la prima vedere??sau doar atractie fizica?? Empty
MesajSubiect: Dragoste la prima vedere??sau doar atractie fizica??   Dragoste la prima vedere??sau doar atractie fizica?? Icon_minitimeVin 07 Noi 2008, 14:42

Eu as zice ca nu exista dragoste la prima vedere..ci numai atractie fizica..Dragostea vine pe parcurs...dupa ce cunosti un om..dupa ce descoperi anumite interese comune cu acea persoane.. tongue
Sus In jos
Myutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 33
Localizare : :-? in Ardeal pe undeva :P :))) ete na Cluj
Data de inscriere : 27/09/2008

Dragoste la prima vedere??sau doar atractie fizica?? Empty
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere??sau doar atractie fizica??   Dragoste la prima vedere??sau doar atractie fizica?? Icon_minitimeLun 10 Noi 2008, 15:57

pai mai mama draga ... sa va explic ,,, exista dragoste la prima vedere doar k trebuie sa fii foarte atent in jurul tau si satzi dai seama dak acea persoana merita sa te indragostesti de ea ... in fine... sa continuam ... si altfel ... voi cum o mai ducetzi ? Smile)) ,,, ooops am deviat de la subiect atractie fizica e peste tot k vad baietzii una in fusta mini super tare ... logik k ar vrea ... mno intelegetzi voi Very Happy ... la fete ii altfel ... da mno .,,, in fine Very Happy ... si dragostea ii doar odata la 1 an 2 3 4 5 6 7 8 depinde Very Happy Smile)) hai v`am pooopat pe portofele si pe puiu pe guritza muahhhhhhh :*:*:*:*:*
Sus In jos
 
Dragoste la prima vedere??sau doar atractie fizica??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Superstitii???Sau doar..arta de a crede??
» declaratie de dragoste
» Povestea mea de dragoste:D:D:X

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Bazar in Bazar :: Sa radem impreuna-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente