Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

Distribuiţi | 

POvestea Radio Bazar

In jos 
AutorMesaj
Bebelusha
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 31
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

MesajSubiect: POvestea Radio Bazar   Vin 09 Ian 2009, 20:03

Si cum fiecare radio are povestea lui ( asa cum orice Romeo are Julieta lui), hai sa va spunem povestea Radio Bazar.
Cica a fost odata ca niciodata, ca de n-ar fii nu s-ar povestii…au fost odata 4 viteji care au visat noaptea ( urat sau frumos va las pe voi sa decideti) sa faca Radio Bazar.
Si asa am ajuns la sfarsitul lui septembrie 2008 cand am zis STOP! Nu se mai poate asa, Radio Bazar trebuie sa existe. Si asa a venit si prima emisie Radio Bazar. Ziceam ceva de 4 viteji? Hai sa ii si numim: Dj Shacalul, Jucausha, PredaLucian si subsemnata… cei patru care au speriat vestul? Un inceput greu, cu probleme, ca orice inceput, insa incetul cu incetul toate lucrurile s-au asezat, am devenit o familie care s-a marit in timp. Astfel au aparut noi dj: Clubaritza, Alexandra, Zapacita si mai nou Vasy.Unii nu au rezistat asa ca au fost doar in trecere prin Bazar, bineinteles ca vorbesc de Shifted si Blondutzu.
Si bineinteles…ce ne-am face noi fara ascultatorii nostrii dragi? Sarea si piperul unei emisii de radio, zaharul din cafeaua de dimineatza, mierea dintr-un ceai cand esti racit, cam asta sunt pentru noi ascultatorii radioului. Si daca tot vorbim de voi, cei care sunteti alaturi de noi zi de zi si ne suportati cu emisiile noastre, sa va multumim ca sunteti alaturi de noi, mai ales celor care de cateva luni zi de zi va beti cafeaua alaturi de noi, va luati pranzul tot ascultand Bazar sau va pregatiti sa faceti nanica tot alaturi de noi.Cam asta a fost povestea Radio Bazar. To be continued...
Twisted Evil
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://bazarfm.forumgratuit.ro
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR

Numarul mesajelor : 51
Varsta : 28
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

MesajSubiect: Alaturi de RaDio BaZaR   Vin 09 Ian 2009, 21:23

Pe cei 4 viteji..ii stiu inca de inainte sa se infiinteze BaZaR..nu are rost sa amintesc de unde..cine stie..stie..cine nu..sa intrebe...Imi aduc bine aminte prin cate a trebuit sa treaca Bazarul ca sa ajunga aici..multe rautati...invidii...care,totusi,au marit familia Radio Bazar(cum zicem noi).Imi place sa cred...ca usor usor...am inceput sa fac si eu parte din aceasta familie...am fost alaturi de Bazar inca din prima zi a "vietii" lui..care sa speram...va continua cu mai putine hopuri...altceva..ce sa zic..?ii pup pe cei 4 viteji si pe aliati si le zic...SUCCES si la cat mai multe emisii frumoase!!aaa..si..sa nu uitati..ca..Dulcicutza e alaturi de Bazar chiar daca mai are si ea nervi cateodata...ca toti de altfel...kiss Very Happy Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
dragosjan
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 02/10/2008

MesajSubiect: Re: POvestea Radio Bazar   Mier 28 Ian 2009, 15:49

Sunt alaturi de radio bazar,aproape de la inceput.Chiar daca multi nu ma cunosc ,au vazut id meu tot timpul in lista bazarului:online.In fiecare zi ascult cu multa placere muzica voastra,e cea mai buna!!! I love you I love you I love you I love you
Sus In jos
calinkisscalin
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 19/01/2009

MesajSubiect: bravo   Vin 30 Ian 2009, 14:49

super dar vreau continuarea
Sus In jos
DjSavanna
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 05/12/2008

MesajSubiect: BRAVO!!   Dum 01 Feb 2009, 10:59

Asta e viatza lui nu?Eu zic ca nu ar trebui sa se termine aici!Bazarul merita mult mai mult si va merita mereu!Si vorba aia!Trebuie sa-si duca numele mai departe!Sa ajunga in casele fiecarui om si sa nu uitam un lucru!Daca nu incepem noi prin a aduce membrii pe Bazar ,atunci cine?Sa incercam sa nu ne mai certam atat de moolt si sa nu mai fie atata invidie pentru ca Bazarul are de pierdut si nu de castigat!Dj sunt slava domnului sunt si buni nu zic dar am observat ca UNII DINTRE EI!UNII dupa ce ajung dj au si uitat ce erau odinioara si se cred mari!Nu din contra eu daca as fi dj as da exemplu si la altii!Nu vreau sa dau nume dar banuiesc ca moolti sau regasit!Multumesc pt atentie!Smile Arrow Arrow
Sus In jos
Johnny_The_Junior_Man
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 25
Localizare : Galati
Data de inscriere : 31/03/2009

MesajSubiect: Re: POvestea Radio Bazar   Mier 01 Apr 2009, 12:51

La multzi Ani Radio Bazar !.. aceasta este urarea mea pt acest radio si pentru cei care se ocupa de acesta. Sper ca povestea aceasta frumoasa sa aibe si o continuare si de ce nu un final frumos ca in orice poveste
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ionutz-man92.hi5.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: POvestea Radio Bazar   

Sus In jos

POvestea Radio Bazar
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Realizatorii Radio BaZaR-
Mergi direct la:  

Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog