Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 sal 2 all KRS in da' house

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
KRS
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 19/01/2009

sal 2 all KRS in da' house Empty
MesajSubiect: sal 2 all KRS in da' house   sal 2 all KRS in da' house Icon_minitimeMar 20 Ian 2009, 00:19

am intrat si eu de curand pe la voi pe aici si este frumos , place atmosfera place muzica , stiu k poate pe unii v-am luat tare sau mai in gluma mai la misto v-am cam dezamagit , dar poate imi acordati o sansa sa vedeti k nu e asa cum credeti voi , sunt un baiat plin de viata , de energie , plam masinile , cursele , tuningu' auto , c sa zic ramane sa ne cunoastem in timp sa va schimbati parerea si m-am gandit sa postez pt statutul de Dj pt k imi place muzica MAXIM , cu bai'n porbagaj ma remarci repede in peisaj ... , si functia de dj .... am mai avut escapade de dj dar costisitoare .... si in FM ramane la aprecierea voastra ... Viatza e frumoasa , scapa cine poate !
Sus In jos
PredaLucian
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
PredaLucian


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 29/09/2008

sal 2 all KRS in da' house Empty
MesajSubiect: KRS DJ   sal 2 all KRS in da' house Icon_minitimeMar 20 Ian 2009, 08:48

APELEAZA LA ID UL DE MESS mephisto843 sau in casuta de chat la Lucian cand ma vezi online sau de ce nu..intreaba pe id ul bazarfm de lucian pentrru a intra in legatura a face setarile si a da o proba la radio-bazar.
multa bafta
Sus In jos
http://www.clandestin.3x.ro
calinkisscalin
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 19/01/2009

sal 2 all KRS in da' house Empty
MesajSubiect: succes   sal 2 all KRS in da' house Icon_minitimeMier 21 Ian 2009, 17:55

bafta lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





sal 2 all KRS in da' house Empty
MesajSubiect: Re: sal 2 all KRS in da' house   sal 2 all KRS in da' house Icon_minitime

Sus In jos
 
sal 2 all KRS in da' house
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Vreau sa fiu Dj La Radio BaZaR-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente