Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!

In jos 
+14
Printesa
Dj. AdriaNNN
DjAdi
miky chiquita
Brian
nicoispita
vasilik81
DjAlexaAndra
DjShacalul
Bebelusha
Aryanna
PredaLucian
danutzz
radiobazar
18 participanți
AutorMesaj
radiobazar
Admin
Admin
radiobazar


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 27/09/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMar 11 Noi 2008, 11:12

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Vreau_10
Ai o voce buna si vrei sa faci parte din echipa noastra?
De ce ai nevoie
- Un calculator
- Un microfon
- O conexiune Buna la internet
- Ambitie si mult tupeu
Experienta e un atu
Pentru mai multe informatii contacteaza-ne la Arrow bazar@bazarfm.ro sau posteaza aici
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
danutzz
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 11/11/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Re: OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeJoi 13 Noi 2008, 16:43

as vrea sa fiu dj la radiobazar pt ca-mi place foarte mult
Sus In jos
PredaLucian
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
PredaLucian


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 29/09/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: pt dj   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeVin 14 Noi 2008, 09:18

pentru a deveni dj la radio bazar pasii care trebuie urmati sunt urmatorii.1 trebuie sa indeplinesti conditiile de mai sus.2 id ul de messenger bazarfm este intotdeauna ocupat de un dj atunci cand se emite live.te poti adresa la acest id sau poti intra pe mirc pe canalul #bazar sa vb cu un dj sau chiar in casuta de chat de pe www.bazarfm.ro .3 Unul dintre dj iti va configura samul tau pentru a emite si a da o proba.
daca ai trecut proba de emisie esti considerat unul dintre colegii nostrii.Multa bafta.
Sus In jos
http://www.clandestin.3x.ro
Aryanna
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
Aryanna


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 24/11/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Hey;)   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeLun 24 Noi 2008, 16:05

Hmmm! Incepem ....deci numele meu este Aryanna,sunt genul de persoana nebunatica si careia ii plac lucrurile trazzzznite,imi place foarte mult sa ascult lumea cand are probleme si sa le dau sfaturi.Cel mai important lucru pentru mine este muzica sincera sa fiu eu traiesc din muzica practic ea estie viata mea iar fiecare melodie si fiecare vers exprima ceva si asta ar fi- unul din motivele pt care imi doresc foarte mult sa fiu dj,
-2.vreau sa ii fac pe cei tristi sa se simta bine in prezenta mea prin muzica
-3.de mica mia placut sa vb la mic sa cant si mai ales sa fiu Dj






Radio Bazar,u are the best...sper sa ma alegeti!
Va pupaceste Aryanna
Sus In jos
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Re: OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMar 25 Noi 2008, 16:33

Aryanna welcome in echipa BazarFm si sper sa te simti bine alaturi de noi! Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
DjShacalul
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
DjShacalul


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 43
Data de inscriere : 27/09/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Re: OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMar 25 Noi 2008, 22:32

Aryanna a scris:
Hmmm! Incepem ....deci numele meu este Aryanna,sunt genul de persoana nebunatica si careia ii plac lucrurile trazzzznite,imi place foarte mult sa ascult lumea cand are probleme si sa le dau sfaturi.Cel mai important lucru pentru mine este muzica sincera sa fiu eu traiesc din muzica practic ea estie viata mea iar fiecare melodie si fiecare vers exprima ceva si asta ar fi- unul din motivele pt care imi doresc foarte mult sa fiu dj,
-2.vreau sa ii fac pe cei tristi sa se simta bine in prezenta mea prin muzica
-3.de mica mia placut sa vb la mic sa cant si mai ales sa fiu Dj






Radio Bazar,u are the best...sper sa ma alegeti!
Va pupaceste Aryanna


Bun Venit in echipa Radio Bazar superbo Like a Star @ heaven La cat mai multe emisii
Sus In jos
PredaLucian
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
PredaLucian


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 29/09/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Re: OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMier 26 Noi 2008, 15:59

hai..bun venit aryana....poop
Sus In jos
http://www.clandestin.3x.ro
DjAlexaAndra
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 38
Localizare : London (United Kingdom)
Data de inscriere : 01/12/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: cam tarziu sa mai vreau sa fiu Dj... se pare ca deja m-ati facut :P   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeLun 01 Dec 2008, 22:19

Buna,
Ma numesc Alexandra, bantui prin Londra shi ma simt a draq de singura... singurul lucru care ma inveseleshte shi imi tine de urat este muzica Smile.. nu plec nicaieri fara i-pod in buzunar shi nu suport linishtea Smile. Considerand ca toti prietenii mei imi spun ca vb prea mult... cand am auzit-o pe aryana Smile m-am decis... hai sa fac ceva constructiv Smile shi am dat pe mirc de lucian care mi-a dat proba Smile.
Ma bucur sa fiu alaturi de voi!
hai ca sunt shi modesta Razz considerati ca am venit shi eu cu sarbatorile de iarna Smile sh asha m-am ivit in decembrie Very Happy
santa rendeer
Va pup pe toti!
Sus In jos
vasilik81
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 16/12/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: vreau sa fiu si eu dj la voi..   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMar 16 Dec 2008, 10:01

Mdeah..trebuie sa recunosc ca mi-ati dat ceva batai de cap..N-am mai facut asa ceva deci sa vedem cum ma descurc..Ma numesc Vasilica si vreau sa fiu dj la voi Razz .. Very Happy experienta...emit de 3-4 ani pe la diverse radiouri Razz (radioparadis,radio4ever,radioclubmix,.....etc) insa nu mi-am gasit locul nicaieri Sad sper ca aici alaturi de voi sa mi-l gasesc..si sa fim o familie mare si fericita Smile)) cum zice fratiorul meu
Sus In jos
PredaLucian
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
PredaLucian


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 29/09/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: dj vasilik   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMar 16 Dec 2008, 11:12

id ul de messenger » bazarfm « iti sta la dispozitie .cauta-ma pe mine LucianPreda sau pe Dj Shacalul pentru a face setarile in sam si a da o proba de emisie.la reauzire!!!
Sus In jos
http://www.clandestin.3x.ro
nicoispita
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR



Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 21/10/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: ciao!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeJoi 15 Ian 2009, 22:26

Hmm...pai ce pot sa zic despre mine,ma cheama Nicole si in principiu sunt o fire foarte ambitioasa si zapacita.Imi place viata si imi place ca toti din jurul meu sa se simta bine in prezenta mea.Imi place muzica si ma regasesc in multe piese:),imi place sa fac karaoke...imi place sa fiu o fire libertina.
De mica copila mi-am dorit sa devin Dj-itza:X


"Viata trebuie traita in fiecare clipa"


U LOVE MUSIC...U LOVE BAZAR FM
Sus In jos
Brian
Membru
Membru
Brian


Numarul mesajelor : 1
Localizare : Sibiu - Arad
Data de inscriere : 11/02/2009

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Salut Bazar FM   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMier 11 Feb 2009, 12:41

Eu sunt Brian si as dori sa fac parte din staff`ul Bazar FM si de asemenea de a modera una din emisiunile de aici . Multumesc BazarFM !
Sus In jos
PredaLucian
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
PredaLucian


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 29/09/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: proba emisie la Bazar   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeJoi 12 Feb 2009, 09:18

Brian a scris:
Eu sunt Brian si as dori sa fac parte din staff`ul Bazar FM si de asemenea de a modera una din emisiunile de aici . Multumesc BazarFM !




daca tu consideri ca poti face fata unei probe de emisie la radio bazar te sfatuiesc sa iei legatura cu mine pentru a stabili o proba de emisie aici la radio bazar .Multa bafta !!!
Sus In jos
http://www.clandestin.3x.ro
miky chiquita
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 16/02/2009

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: buna!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeLun 16 Feb 2009, 16:51

Numele meu este Mihaela...am varsta de 17 ani...si imi doresc foarte mult sa fiu dj la radio bazar....!
Tin sa specifc k este cel mai interesant si atragator radio pe care l-am intalnit...desigur k am mai emis si la alte radio-uri cum ar fi: radioafekt,radioalegria....!! As vrea sa devin o dj-ista buna la acest radio deoarece imi place concurenta si imi doresc sa am cat mai multi ascultatori , bineinteles ca acesta este scopul oricarui dj...! Motivul meu principal pt care vreau sa fiu dj la radio bazar este acela de obtine respectul unor ascultatori..si de a crea o imagine cat mai buna acestui radio,tocmai prin eficienta de care voi da dovada in emisie.... Va multumesc!
Sus In jos
DjAdi
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 13/02/2009

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Re: OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeLun 16 Feb 2009, 23:47

Sal... numele meu este Adi .... si as dori sa fiu si eu Dj la radio BaZaR FM ... am 17 ani .. imi plac lucrurile traznite,imi plac glumele .... ask mult de ori ce gen ... imi place sa ascult lumea cand are probleme si sa le dau sfaturi si de asta ... vreau sa devin dj pe postul vostru !
Ms mult pt intelegere !
Sus In jos
Dj. AdriaNNN
Membru
Membru
Dj. AdriaNNN


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 31
Localizare : ..::: Barlad :::..
Data de inscriere : 17/03/2009

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Re: OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMar 17 Mar 2009, 00:38

Poi CE SA zIC DESPRE MINE MAI NIMIK

Sunt Moldovean !
Hai Vasluiu ! lol!
Sus In jos
Printesa
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 25/07/2009

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Printesa   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeSam 25 Iul 2009, 08:18

Ma numesc Gabriela am 14 ani si sunt din Chirnogeni jud Constanta As vrea sa fiu dj la radio bazafm nu am experienta la alt radio si nu prea stiu bine programele am incercat si la alte radiouri dar fara succes deoarece nu am experienta am viteza de 2mp internet Very Happy:D



MULTUMESC!!!
Sus In jos
TeodoraSweet
Admin
Admin
TeodoraSweet


Numarul mesajelor : 146
Varsta : 34
Localizare : Mediash
Data de inscriere : 07/12/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Buna Gabriela   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMier 02 Sept 2009, 14:05

Da add la id'ul : manager_radio.bazar pentru a putea stabili data si ora la care vei da proba si ca sa iti facem setarile necesare. Succes! Wink
Sus In jos
http://TEODORADULCIK.hi5.com
Dj Emonika
Membru
Membru
Dj Emonika


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 33
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 14/12/2009

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Urgent   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeLun 14 Dec 2009, 16:31

Salutare, Numele meu este Deea sau Emonika am 18 ani sunt din Iasi si as dori sa fiu Dj la voi , contra-cost sau voluntariat.

As prefera contra-cost... Smile Am experienta,dar in a prezenta pe frecventa FM sau AM nu Online ....

Am fost prezentatoare la Emisiuni destul de accesate si Ascultate la 2 posturi de la noi din Iasi , si la Liceu Smile

santa Doresc sa luam legatura cat mai repede,as dori sa prezint pe 25.26.27 Decembrie si in Noaptea dintre ani,daca se poate Smile

Eu v-am dat add si sper sa discutam saptamana viitoare neaparat... Saptamana asta nu mai sunt acasa ... Sunt la Paris si nu stiu daca vom mai vorbi in aceasta saptamana . Cel mai sigur ar fi chiar pe 25 sa discutam Wink


cheers cheers cheers Traiasca Radio Bazar cheers cheers cheers
Sus In jos
DjGeo
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 01/03/2010

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Dj   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeLun 01 Mar 2010, 22:37

Salutari.
Vreau si eu sa fiu dj la radio bazar.Ce trebuie sa fac?
ma poate ajuta cineva?
Sus In jos
TeodoraSweet
Admin
Admin
TeodoraSweet


Numarul mesajelor : 146
Varsta : 34
Localizare : Mediash
Data de inscriere : 07/12/2008

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Re: OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMier 21 Apr 2010, 11:35

Da add la id`ul: manager_radio.bazar .
Sus In jos
http://TEODORADULCIK.hi5.com
Dj Enable
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 2
Localizare : IASI/MUNTENI
Data de inscriere : 02/02/2011

OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: SALUt   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitimeMier 02 Feb 2011, 15:21

SUNT DJ ENABLE SI VREAU SA DEVIN DJ AICI SUNT DJ INTR-o discoteca din localitatea mea SI IMI PLACE SA UNBLU CU PISESE CONSOLA DE MIXAT/CD-PLAYERE etc...SI AM MAI FOST DJ LA VREO 6-7 radio daca vreti add enabl3_cs@yahoo.com pot sa dau si proba
Sus In jos
Continut sponsorizat





OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Empty
MesajSubiect: Re: OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!   OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti! Icon_minitime

Sus In jos
 
OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Vreau sa fiu Dj La Radio BaZaR-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
creează un forum | Muzica | Diverse | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente