Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 Casa de piatra Predaaaaaa

In jos 
+2
mihaelapamela
TeodoraSweet
6 participanți
AutorMesaj
TeodoraSweet
Admin
Admin
TeodoraSweet


Numarul mesajelor : 146
Varsta : 34
Localizare : Mediash
Data de inscriere : 07/12/2008

Casa de piatra Predaaaaaa Empty
MesajSubiect: Casa de piatra Predaaaaaa   Casa de piatra Predaaaaaa Icon_minitimeJoi 12 Feb 2009, 11:47

Sau mai bine spus casa de kk ca sa nu'si bage nimeni nasul Smile)). Iti doresc sa fi fericit alaturi de persoana iubita ... chiar daca esti tu mai zapacit de felul tau stiu ca o iubesti Wink...ia treci dupa coltz Laughing
Sus In jos
http://TEODORADULCIK.hi5.com
mihaelapamela
Membru
Membru
mihaelapamela


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 22/01/2009

Casa de piatra Predaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re: Casa de piatra Predaaaaaa   Casa de piatra Predaaaaaa Icon_minitimeJoi 12 Feb 2009, 11:54

CASA DE PIATRA LUCI CUM TIAM MAI SPUS EU ITI DORESC TOT BINELE DIN LUME SA AI PARTE NUMAI DE BINE SA NU STI CE INSEAMNA RAUL CE SATI MAI SPUN IUBITIVA MULT SI SA FACETI MULTI COPII lol! lol! lol! lol! lol! Wink Wink Wink
Sus In jos
PredaLucian
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
PredaLucian


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 29/09/2008

Casa de piatra Predaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re: Casa de piatra Predaaaaaa   Casa de piatra Predaaaaaa Icon_minitimeJoi 12 Feb 2009, 12:34

multumesc frumos nebunelor ce sunteti.aveti grija de voi.oricum asa cum am mai spus nu stau eu fara voi prea mult asa ca macar 5 minute tot intru sa vad ce faceti.sa imi tineti pumnii marti la 3 fara un sfert cand o sa spun DA si sambata pe 21 cand o sa am nevoie de sustinere..o sa ma fac de ras la vals dar asta e Very Happy .va pupik pe toate si pe toti si aveti grija de voi.kiss bounce
Sus In jos
http://www.clandestin.3x.ro
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Casa de piatra Predaaaaaa Empty
MesajSubiect: :D   Casa de piatra Predaaaaaa Icon_minitimeSam 14 Feb 2009, 01:05

Eu am inceput deja de acum sa iti tin pumnii Very Happy sa ai spor si la vopsit de scari Very Happy:D:D lol! si sa nu iti stea tortu in gat cat o sa ma gandesc eu la el afro Si sa zic asa: Casa de caramida, copii frumosi si destepti, multa dragoste in fiecare zi si numai intelegere.Deja mi-e dor de tine si de sacaielile tale Crying or Very sad Dar vii tu inapoi si incepi iar sa te legi de noi Very Happy Pana atunci ne gandim la tine si....te asteapta o surpriza cand vii, una placuta sper
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR



Numarul mesajelor : 51
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

Casa de piatra Predaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re: Casa de piatra Predaaaaaa   Casa de piatra Predaaaaaa Icon_minitimeDum 15 Feb 2009, 16:45

Casa de piatra Predaaaa! Te asteptam cu forte noi..sa stii ca ne-ai lipsit.. Very Happy dar scopul a fost intemeiat..SA FII FERICIT!!
Sus In jos
Dee^Jey RaXoN
Membru
Membru
Dee^Jey RaXoN


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localizare : pe undeva prin sud ;)) Alexandria mey ;) :*
Data de inscriere : 31/01/2009

Casa de piatra Predaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re: Casa de piatra Predaaaaaa   Casa de piatra Predaaaaaa Icon_minitimeSam 21 Feb 2009, 20:13

casa de piatra preda lucian...avand in vedere k u mai ajutat primul sa intru in echipa radio bazar iti urez tot binele din lume, sa fiti fericiti, multi copii si putini dusmani sau mai bn nici-un dusman....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Casa de piatra Predaaaaaa Empty
MesajSubiect: Re: Casa de piatra Predaaaaaa   Casa de piatra Predaaaaaa Icon_minitime

Sus In jos
 
Casa de piatra Predaaaaaa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» TE IUBESC GEORGIANA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Realizatorii Radio BaZaR-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente