Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 new dee jey

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dee^Jey RaXoN
Membru
Membru
Dee^Jey RaXoN


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 32
Localizare : pe undeva prin sud ;)) Alexandria mey ;) :*
Data de inscriere : 31/01/2009

new dee jey Empty
MesajSubiect: new dee jey   new dee jey Icon_minitimeSam 31 Ian 2009, 14:09

poi ce sa va spun..... ma numesc Catalin..sunt din Alexandria Jud. Teleorman...imi plce ft mult sa ascult muzik....imi plac aproape toate genurile de muzik....asi dori sa fiu dee^jey la radio bazar....exprienta....am fost dee^jey pe postul meu de radio vreo 3-4 luni dar nu aveam prea multi ascultatori deoarece nu era publicat pe niciun site...... am avut radio si in sam boardcaster 2 si cu winamp si shoutcast.... astept sa ma contactati pe id de mess raxon_pysy_2009 ms:* mult de tot
Sus In jos
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

new dee jey Empty
MesajSubiect: Buna Cata   new dee jey Icon_minitimeDum 01 Feb 2009, 10:19

Salutare Cata! In primul rand va trebui sa dai o proba cu unul din colegii mei.In ce consta proba? Un lucru simplu, o prezentare de-a ta si un text ales de noi pe care sa il citesti. Daca treci testul esti colegul nostru la radio. Cand vezi pe cineva on pe id de messenger bazarfm intreaba-l daca poti da proba. Eu iti doresc bafta si sper sa fim colegi Very Happy bounce
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
 
new dee jey
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Vreau sa fiu Dj La Radio BaZaR-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente