Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul

In jos 
+5
gramada86ro
Bebelusha
Sebi
PredaLucian
DjShacalul
9 participanți
AutorMesaj
DjShacalul
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
DjShacalul


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 43
Data de inscriere : 27/09/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeSam 27 Sept 2008, 20:38

Nascut undeva de ziua mea in zodia capricornului am vreo 27 de anisori si sunt din Buzau Prietenii imi spun Florin de ce nu styu probabil datorita faptului ca asa sunt trecut in buletin. Pentru multi raman doar vocea de la radio adika DjShacalul. La radio sunt un tip agitat cant, dansez, rad si ma leg de toata lumea, inclusiv de mine.Pot sa fiu simpatic si antipatic, prietenos si enervant, istet si naiv rau de tot, informat si din cand in cand doar dezinformat. Altfel spus, pot sa fiu un om obisnuit. Iubesc radioul cu amandoua mainile si mai ubesc ceva Very Happy


Ultima editare efectuata de catre DjShacalul in Mier 29 Oct 2008, 12:27, editata de 1 ori
Sus In jos
PredaLucian
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
PredaLucian


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 29/09/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeLun 13 Oct 2008, 09:15

--------------------------------------------------------------------------------


Exclamation Exclamation Exclamation Ca tot a deschis nenea Shacalul un subiect de genul asta hai sa ma laud si eu cu cateva vorbe de duh despre maiestria si abilitatile mele. Wink Prin urmare sunt un taran din zona Buzaului mai exact Patarlagele - 50 de km spre Brasov sosit si el la oras de vreo 6 ani in Bucuresti.Vreau sa cred despre mine ca nu m-am umplut de fitze de oras imi place sa imi aduc aminte mereu de unde provin si cred eu ca imi vad lungul nasului si sunt in permanenta constient de acest lucru.Varsta de 24 de ani impliniti pot spune ca mi-a adus multe invataminte pana acum si sper ca acumularea asta de cunostinte sa nu se opreasca aici.Vreau sa cred ca sunt o fire sociabila mai indraznet pe mess sau irc si destul de timid in viatza de zi cu zi..-asta stiu sigur.Daca la prima vedere par dispus la agatat ei bine nu este asa Evil or Very Mad drept urmare pe 21 februarie 2009 se intampla si un eveniment foarte important din viatza mea si anume nunta-ma casatoresc. Apropo sa imi spuneti daca doriti invitatie. DjShacalul a promis...sticla de wisckey este pusa deoparte cheers
In incheiere ce sa zic...nimik.Astept o nota de la voi de la unu la cinci V-am pupat.Sa fiti iubiti si sa ramaneti intotdeauna alaturi de afro
http://radio-bazar.servemp3.com:8000/listen.pls
bye bye
Sus In jos
http://www.clandestin.3x.ro
Sebi
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 20/10/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeLun 20 Oct 2008, 12:57

Salutare, sunt Sebi,dupa cum vati obisnuit din posturile de mai sus Buzau,am 20 ani,mai si lucrez mai si beau si ascult radio bazar cu placere,felicitari celor care il sustin si ne incanta zilele cu muzica buna ;()
Sus In jos
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeLun 20 Oct 2008, 18:26

Bine ai venit in Bazar Sebi si la cat mai multe postari Very Happy
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
gramada86ro
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR
gramada86ro


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 38
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 28/10/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeMar 28 Oct 2008, 12:29

Salutare sunt Danny sau Ratoiul cum ma stiti voi Very Happy si besc Bebelusha Embarassed I love you Embarassed
Sus In jos
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeMar 28 Oct 2008, 12:34

Welcome Danny si la cat mai multe postari I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you cheers
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeMar 28 Oct 2008, 12:36

So...about me...I'm a litttle crazy...what's your point?I'm not a perfect girl,my hair doesn't always stay in place and i spill things.I'm preatty clumsy and sometimes I have a broken heart.Cam asa sunt eu...si poate imi place sa fiu imperfecta.So let's talk about me:P Hai sa zicem asa...Delia, 21 de ani, Cluj Napoca si studenta pe deasupra. Hai ca imi pare bine de cunostinta :* Ne mai auzim
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
DjAlexaAndra
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 38
Localizare : London (United Kingdom)
Data de inscriere : 01/12/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeLun 01 Dec 2008, 22:45

salutare tuturor Very Happy
iaca sa ma prezint shi eu Smile ma numesc Alexandra Smile am 22 de anishori shi nu va faceti idei pripite Razz ca mi-s luata de un an jumate cu acte cu tot Smile. I'm a simple girl who lives in the big city (London)... care... sa fie intre noi asha.. nu prea arata a city Smile)
Imi spun toti in fiecare zi ca tind sa vb prea mult asa ca am decis sa vb cu cineva care ma asculta Razz adica voi Smile
Imi pare bine sa fiu intr-o echipa atat de unita si sper sa fiu intre voi cat mai mult timp Smile
Sus In jos
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeMar 02 Dec 2008, 13:26

WElcome Alexandra! Sper sa te simti cat mai bine alaturi de noi si alaturi de ascultatorii nostri...o alegere buna zic eu Very Happy
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR



Numarul mesajelor : 51
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeVin 05 Dec 2008, 13:43

Bun venit printre noi AlexaAndra!!!
Sus In jos
dragosjan
Membru
Membru
dragosjan


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 02/10/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeJoi 11 Dec 2008, 11:30

[b]Va salut pe toti,cei din bazar,sunteti,,ok" tineti-o tot asa ,ba chiar mai bine(ca se poate).Lucian,ce pot spune despre tine este ca esti un moderator de nota10+,nu vorbesti mai mult decat trebuie si bagi muzica exact pe care vrem sa o ascultam de parca ne-ai citi gandurile.
Ps:cred ca Shacalu' trebuie sa puna deoparte,, cateva''sticle de whiskey Laughing una nu va ajunge Wink
Iti doresc CASA DE PIATRA! si sa ai grija de muzica noastra in continuare
.
Sus In jos
DjAlexaAndra
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 38
Localizare : London (United Kingdom)
Data de inscriere : 01/12/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeSam 20 Dec 2008, 16:39

hihi ce bine ma simt Very Happy m-au intampinat doua fete Very Happy sa zic ciuda ciuda la baieti ? Smile)
Sus In jos
vipulet
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 32
Data de inscriere : 28/01/2009

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: salut   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeMar 10 Feb 2009, 07:46

salut sunt lucian (un_copil_tembel) cum ma stiti si imi place bazar fm asa cum e el acum ceau mai vb
Sus In jos
DjShacalul
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
DjShacalul


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 43
Data de inscriere : 27/09/2008

Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitimeVin 24 Apr 2009, 00:04

DjShacalul a scris:
Nascut undeva de ziua mea in zodia capricornului am vreo 27 de anisori si sunt din Buzau Prietenii imi spun Florin de ce nu styu probabil datorita faptului ca asa sunt trecut in buletin. Pentru multi raman doar vocea de la radio adika DjShacalul. La radio sunt un tip agitat cant, dansez, rad si ma leg de toata lumea, inclusiv de mine.Pot sa fiu simpatic si antipatic, prietenos si enervant, istet si naiv rau de tot, informat si din cand in cand doar dezinformat. Altfel spus, pot sa fiu un om obisnuit. Iubesc radioul cu amandoua mainile si mai ubesc ceva Very Happy


multi sau intrebat ce mai iubesc
A venit timpul sa aflati cu totii ca o iubesc pe ea ppe lupoaica mea multi se intreaba cine e?
hai sa va spun Lupoaica e sufletul meu pereche:x
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Empty
MesajSubiect: Re: Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul   Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul Icon_minitime

Sus In jos
 
Salutare pentru voi toti si toate Sunt DjShacalul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salutare la voi toti din bazar
» succes la toti
» pt. toti fani bazar fm
» pt. toti care vreau sa ma cunoasca
» Povestea mea de dragoste:D:D:X

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Realizatorii Radio BaZaR-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente