Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 vreau sa fiu dj

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
sckorpion
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 17/01/2009

vreau sa fiu dj Empty
MesajSubiect: vreau sa fiu dj   vreau sa fiu dj Icon_minitimeSam 17 Ian 2009, 16:16

Salut.Sunt dj ScKoRpIoN de meserie dj intr-un club foarte cunoscut din Madrid.As dori sa fiu dj si aici la radio daca se poate.Merci.
Sus In jos
PredaLucian
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
PredaLucian


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 29/09/2008

vreau sa fiu dj Empty
MesajSubiect: sckorpion pentru a deveni dj trebuie :   vreau sa fiu dj Icon_minitimeMar 20 Ian 2009, 08:51

cauta-ma pe id de mess mephisto843 sau intreaba de mine pe id bazarfm pentru a discuta restul aspectelor si pt a face setarile pentru proba de emisie la radio bazar
multa bafta
Sus In jos
http://www.clandestin.3x.ro
marius_baiat_bun
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 28/01/2009

vreau sa fiu dj Empty
MesajSubiect: vreau sa fiu dj   vreau sa fiu dj Icon_minitimeMier 28 Ian 2009, 21:52

Vreau sa fiu dj ca imi place foarte mult.Si imi place aici la bazarfm.Aici miam gasit foarte multi prieteni si prietene aici suntem o familie intreaga.SI in primul aici miam gasit prieteni adevarati nu cei care te vorbeste pe la spate.SI nu stiu daca o sa ma alegeti ca dj fi domnu ce o vrea.Si in aldoilea rand nas mai pleca de aici ca doar suntem o familie adevarata.Si deacea vreau sa fiu digei cami place foarte mult. Multi pupici:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:
Cu draga marius
Sus In jos
petronela
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 1
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 11/02/2009

vreau sa fiu dj Empty
MesajSubiect: SALUT   vreau sa fiu dj Icon_minitimeJoi 12 Feb 2009, 13:06

PredaLucian a scris:
cauta-ma pe id de mess mephisto843 sau intreaba de mine pe id bazarfm pentru a discuta restul aspectelor si pt a face setarile pentru proba de emisie la radio bazar
multa bafta
IMI PLACE ASCULT MUZICA SI MI-A PLACE SA SE FACA O EMISUNE PETRU COPII CU PROBLEME SI IMI DORESC SE FACA O EMISUME DE GENUL ASTA.
ASTEPT UN RASPUNS PE ID-UL DENIS_STEFAN88
Sus In jos
Continut sponsorizat





vreau sa fiu dj Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa fiu dj   vreau sa fiu dj Icon_minitime

Sus In jos
 
vreau sa fiu dj
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau sa fiu Dj
» vreau sa fiu dj
» OK! Esti DJ Sau Vrei Sa Fii DJ? Demonstreaza-ne Ca Meriti!
» vreau sa devin dj la radio bazar
» VREAU SA fIU DJ AICI!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Vreau sa fiu Dj La Radio BaZaR-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente