Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 Bun si rau Bilant pe 2008

In jos 
+4
Jucausha
Clubaritza
Bebelusha
DjShacalul
8 participanți
AutorMesaj
DjShacalul
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
DjShacalul


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 43
Data de inscriere : 27/09/2008

Bun si rau Bilant pe 2008 Empty
MesajSubiect: Bun si rau Bilant pe 2008   Bun si rau Bilant pe 2008 Icon_minitimeLun 29 Dec 2008, 09:28

Un fel de monolog interior
Viata e o piesa de teatru, in care nu durata rolului conteaza,
ci felul in care interpretezi dupa cum spunea candva Benjamin Franklin
Dimineatza 29 Decembrie,
sfarsit de luna sfarsit de an ...
Un an in care am avut si bune si rele ...
Am avut timp pentru toate cum ar spune Paler ...
Am avut timp sa imi fac prieteni ca mai apoi sa mii transform in rivali.
Mi-am dat seama cat de mult m-am inselat erau doar amici ...
cei care imi sunt cu adevarat alaturi sunt prietenii adevarati
Un kiss pentru voi toti cei care m-ati suportat
Multumesc familiei Radio BaZaR adica colegilor pentru ca
au reusit sa creeze o adevarata familie aici.
Multumesc ascultatorilor pentru ca sunt mereu alaturi de noi
si sper sa fie alaturi de noi in continuare
As fi putut sa insirui aici o serie de semne dar,
nici unul nu poate descrie sentimentul de multumire din sufletul meu
si totusi am vrut de la Mos Craciun....
Si am primit in plina criza financiara ceea ce am vrut.
o dovada in plus ca nu conteaza ce ai in viatza
conteaza pe cine ai in viatza
hai sa mai zic asa
"Sa va aduca 2009 tot ce a uitat si v-ati dorit de la 2008
Un sincer si calduros La Multi Ani
Multa dragoste si inca 365 de zile de fericire!!!"


Ps Daca nu cer prea mult as vrea sa va postati si voi aici bilantul pe 2008
cu bune si rele ca in seara de 30 decembrie de la ora 20 sa facem impreuna
o emisiune la radio pe cu tema Bilant pe 2008
Sus In jos
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Bun si rau Bilant pe 2008 Empty
MesajSubiect: :D   Bun si rau Bilant pe 2008 Icon_minitimeLun 29 Dec 2008, 11:12

2008...un an plin din punctul meu de vedere...un an cu multe bucurii dar si cu multa tristete pentru mine ( ca la fiecare de altfel).Un an in care am intalnit prieteni adevarati, un an in care am intalnit invidii si rautati din partea unora, dar mai ales un an in care am intalnit iubirea.Si...sa nu uitam...anul in care a inceput proiectul BAZAR.Una peste alta, un an cu mai multe bune decat rele, sau cel putin asa imi place sa cred.Si oricum sunt convinsa ca 2009 va fi si mai bun.Aaaa si sa nu uit...sa purtati ceva nou, ceva rosu, ceva imprumutat si niste banutzi la voi in noaptea de revelion. Numai bine si un pupic dulce de la Cluj
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
Clubaritza
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
Clubaritza


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 34
Data de inscriere : 29/09/2008

Bun si rau Bilant pe 2008 Empty
MesajSubiect: Re: Bun si rau Bilant pe 2008   Bun si rau Bilant pe 2008 Icon_minitimeLun 29 Dec 2008, 18:58


Pentru mine anul 2008 a fost un an foarte incarcat de toate starile sufletesti posibile...in primul rand am avut o pirdere in familie care conta pt. mine Crying or Very sad ...apoi am avut BAC-ul...iar cel mai fericit moment a fost plecarea mea in italia la persoana iubita... si n in ultimul rand mi-am gasit multi prieteni care stiu sa ma aprecieze si de asemeea ii apreciez cand spun lucrul acesta ma refer l colegii mei de aiic de la Radio Bazar si ascultatorilor.Pot sa spun ca anul 2008 a fost cel mai incarcat an din viata mea...fie cu bune fie cu rele cel mai important e ca toate s-au rezolvat cu bine si sunt fericita k pot intra in noul an alaturi de persoana iubita si cu multa pace in suflet...Sper ca si voi sa aveti tot ceea ce va oriti in noul an si Anul 2009 sa fie un an mai prosper si plin de impliniri din toate punctele de vedere...Va salut din Italia si va urez Un An Nou Fericit voua si famililor voastre...Sa ne vedem cu bine in noul an!!!!!.... Smile
Sus In jos
Jucausha
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 2
Varsta : 30
Data de inscriere : 20/10/2008

Bun si rau Bilant pe 2008 Empty
MesajSubiect: Anul 2008   Bun si rau Bilant pe 2008 Icon_minitimeLun 29 Dec 2008, 20:58

Anul 2008 pt mine .. hmm .. Un an in care mi s`a intamplat cel mai frumushel lucru .. adika sa cunosc pe Ingerashu meu Andrey .. pe care unii .. sau mai totzi il stiu drept (Jucaushul).Bucurii si tristetzi .. hmm intalniri ..noi prieteni.. multe multe chestii .. dar nu in ultimul rand .. O Familie Mare .. si un Radio pe cinste !!! .. Anul 2009??? acest an sa vina cu si mai multe bucurii si impliniri si dc`nu la cat mai multi ascultatori si la cat mai multe emisii ... cat despre dj .. Tinetzi`o Tot Asa !!!! My Team !!! Very Happy:D:D Happy New Year To All !! in special .. colegutzu meu Florin ..Kiss La Tine.. !!! sa speram ca o sa te razgandesti :*:* pupici De La Timishoara To ... All Of You !!
Sus In jos
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR



Numarul mesajelor : 51
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

Bun si rau Bilant pe 2008 Empty
MesajSubiect: Re: Bun si rau Bilant pe 2008   Bun si rau Bilant pe 2008 Icon_minitimeMar 30 Dec 2008, 13:19

2008..a fost un an destul de bun...dar bineinteles a avut si parti mai rele...nu e cazul acum sa ma gandesc la ce a fost rau in anul asta...ci..la ce a fost bun..la ce m-a bucurat..in primul rand..am devenit majora.. Very Happy Very Happy (varsta de 18 ani poate fi privita din mai multe aspecte...ca si orice lucru..are si parti bune..si parti mai putin bune) In al doilea rand...am devenit matusica...in al treilea rand,am luat o decizie foarte importanta pt viitorul meu(cine stie...cunoaste) si nu in ultimul rand...cum zicea si Delia...2008 este anul infiintarii bazarului..dar si anul in care s-au legat foarte multe prietenii...desigur..tot pe bazar...cred ca atat am avut de zis..poooop prietenii mei de aici:Delia,Shacalu,Preda,Mary,Fyfy,MicDaBun,Dracoasa,Ratzoiu etc etc.Un an nou mai bun si plin de impliniri...si fie ca la anul care vine...sa scriem tot pe site-ul Bazarului ce a fost bun si ce a fost rau...in 2009!! O imbratisare calda de la Iasi!!
Sus In jos
gramada86ro
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR
gramada86ro


Numarul mesajelor : 33
Varsta : 38
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 28/10/2008

Bun si rau Bilant pe 2008 Empty
MesajSubiect: :)   Bun si rau Bilant pe 2008 Icon_minitimeMar 30 Dec 2008, 19:31

Cum a fost pentru mine anul 2008?Un an cu bune si rele,cu bucurii si suparari, cu multi pupici (in momentul de fata) si cu multi prieteni pe bazar Very Happy. Un an in care m-am obisnuit sa ascult radio Bazar pe net. Una peste alta un an bun. La multi ani 2009!
Sus In jos
DjAlexaAndra
Membru
Membru



Numarul mesajelor : 6
Varsta : 37
Localizare : London (United Kingdom)
Data de inscriere : 01/12/2008

Bun si rau Bilant pe 2008 Empty
MesajSubiect: Re: Bun si rau Bilant pe 2008   Bun si rau Bilant pe 2008 Icon_minitimeMar 30 Dec 2008, 20:24

hmmm... 2008 a trecut shi asta... un an in care s-au intamplat prea multe... un an in care am invatzat sa trec de la o stare la alta... un an care m-a facut sa las regretele in urma... un an care mi-a deschis mai multe ushi... care m-a facut sa vad viatza cu alti ochi......prefer sa privesc ce a fost pozitiv anu asta.. ca de negativ m-am saturat Razz . Shi 2008 mi-a adus ceva mumos... m-a adus pe voi Smile echipa bazar... :*:*:* va pupacesc shi imi sunteti ffff dragi Smile La multi ani! si sper sa fiti alaturi de mine intr-un 2009 mai bun decta acest 2008 Smile
Sus In jos
TeodoraSweet
Admin
Admin
TeodoraSweet


Numarul mesajelor : 146
Varsta : 34
Localizare : Mediash
Data de inscriere : 07/12/2008

Bun si rau Bilant pe 2008 Empty
MesajSubiect: Re: Bun si rau Bilant pe 2008   Bun si rau Bilant pe 2008 Icon_minitimeMier 31 Dec 2008, 11:02

Anul 2008? A fost pentru mine un an plin de emotii puternice:atestatul profesional;bacul;despartirea de militianul meu, intrarea la facultate,examene etc... a fost un an cu bune si cu rele...a inceput cu bine si s-a sfarsit cu si mai bine pentru ca Mos Craciun nu m-a uitat anul acesta chiar daca nu am fost tocmai cuminte Wink I love you I love you I love you . Aici in bazar mi-am facut prieteni foarte valorosi la care pot sa spun ca tin :X .
Pe langa faptul ca suntem toti dusi cu capul Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil in fiecare zi ma intreb cum dracu ne-am selectat asa Question cheers .
Laughing Laughing Laughing La MULTI ANI alaturi de BaZaR Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
http://TEODORADULCIK.hi5.com
Continut sponsorizat





Bun si rau Bilant pe 2008 Empty
MesajSubiect: Re: Bun si rau Bilant pe 2008   Bun si rau Bilant pe 2008 Icon_minitime

Sus In jos
 
Bun si rau Bilant pe 2008
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Download muzica 15 octombrie 2008
» Download muzica 4 noiembrie 2008
» Download muzica 16 octombrie 2008
» Download muzica 5 noiembrie 2008
» Download muzica 17 octombrie 2008

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Bazar in Bazar :: Taraba cu zarzavat-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente