Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

Distribuiţi | 

COLINDUL LUI `mIcDaBuN

In jos 
AutorMesaj
`mIcDaBuN
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 20/11/2008

MesajSubiect: COLINDUL LUI `mIcDaBuN   Lun 08 Dec 2008, 00:07

Ahoo,ahoo copii si frati.Stati putin si nu cascati ci cuvantul mi-ascultati.S-a sculat al micdabun visand k tragea la plug.Dulcicutza il mana,clubaritza il chema,un sacal cu foc latra,bebelusha i canta:ia mai manati mai hai hai haiiiiiiiii..iata vine JUCAUSA Suparata foc si dar...k ce facem noi aicea...nu mai ascultam bazar?si in timp ce ea vb...un glas mic se auzea.era dj clubaritza si striga:hai micule ..push push push push in zapada la frecush ... ia mai manati maiii:hai haiiiiiiiiii.acum dragi ascultatori am venit de sarbatorik sa va dedicam cu drag muzica de pe bazar .Ia mai manati maiii hai haiiiiii.iar acum cu bucurie va doresc....cu prietenie cati mai multi galbeni pe masa si o viatza-n delungata.Iar acum prieteni dragi..cei ce ascultati bazar multa multa sanatate k-i mai buna decat toate.LA ANU SI LA MULTI ANI .SARBATORI FERICITE si ne auzim dupa vacanta va pup :*
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR

Numarul mesajelor : 51
Varsta : 28
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

MesajSubiect: Re: COLINDUL LUI `mIcDaBuN   Lun 08 Dec 2008, 19:58

bvo micule!!!!pupa-te-ar Dulcicutza sa te pooope de baiat destept ce esti u Laughing Embarassed muaaaaaaah!! Trimiti si mie melodiile de pe DVD Laughing Laughing lol!
Sus In jos
Clubaritza
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR

Numarul mesajelor : 15
Varsta : 29
Data de inscriere : 29/09/2008

MesajSubiect: Re: COLINDUL LUI `mIcDaBuN   Mier 10 Dec 2008, 14:59

Mdea se pare k nu am nik de zis Micule esti tare tata ms mult de colind vad k apare mai mult numele meu....hai sa ai sarbatori cat maifericite alaturi de persoanele dragi tie multi pupici din italia....Wink)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: COLINDUL LUI `mIcDaBuN   

Sus In jos

COLINDUL LUI `mIcDaBuN
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Concurs Radio BaZaR-
Mergi direct la:  

Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog