Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

Distribuiţi

Salutare la voi toti din bazar

In jos 
AutorMesaj
oany
Membru
Membru
oany

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 30/11/2008

Salutare la voi toti din bazar Empty
MesajSubiect: Salutare la voi toti din bazar   Salutare la voi toti din bazar Icon_minitimeDum 30 Noi 2008, 10:19

Numele meu e Oana sunt din Braila am 24 de ani si ascult Radio Bazar la cat mai multe emisii o sa fiu alaturi de voi Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR

Numarul mesajelor : 51
Varsta : 28
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

MesajSubiect: Re: Salutare la voi toti din bazar   Salutare la voi toti din bazar Icon_minitimeVin 05 Dec 2008, 13:39

Eu sunt Larisa....sau Dulcicutza...cum ma stiu majoritatea dintre voi.. Cool Very Happy si...desigur..cum a zis si Oana...sunt alaturi de Radio Bazar... Very Happy Sa ajungeti undeva sus..acolo unde meritati sa ajungeti..si..sa moara de ciuda...stim-noi-cine Laughing Laughing Va poooopa Dulcicutza tongue
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
spiner
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 32
Localizare : la volan
Data de inscriere : 11/10/2009

MesajSubiect: Re: Salutare la voi toti din bazar   Salutare la voi toti din bazar Icon_minitimeDum 11 Oct 2009, 16:59

Andrei ma chea-ma am 23 de ani , sunt ospatar de meserie dar imi place sa petrec timpul si pe calculator si probabil din cauza asta ma atras asa mult radioul bazar.imi pare bine k am gasit comunitatea asta :X
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.bazarfm.ro/chat.html
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Salutare la voi toti din bazar   Salutare la voi toti din bazar Icon_minitime

Sus In jos

Salutare la voi toti din bazar
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Ascultatori Radio BaZaR-
Mergi direct la:  

Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
Creati un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit