Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?

In jos 
+3
Bebelusha
DjShacalul
dragosjan
7 participanți
AutorMesaj
dragosjan
Membru
Membru
dragosjan


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 02/10/2008

Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitimeMar 25 Noi 2008, 11:57

Pentru mine Radio Bazar inseamna muzica care ma inveseleste in fiecare zi , o raza de soare care apare dupa o zi innorata.
Sus In jos
DjShacalul
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR
DjShacalul


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 43
Data de inscriere : 27/09/2008

Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitimeMar 25 Noi 2008, 14:28

dragosjan a scris:
Pentru mine Radio Bazar inseamna muzica care ma inveseleste in fiecare zi , o raza de soare care apare dupa o zi innorata.

Iti multumim Dragosjan Pentru ca ne asculti si pentru ca esty alaturi de noi Wink keep Going
Sus In jos
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitimeMar 25 Noi 2008, 16:28

Chiar daca fac parte din echipa Bazar o sa scriu si eu ce inseamna pt mine... o gura de oxigen cand simt ca nu mai pot respira, caldura sufleteasca atunci cand simt raceala in jurul meu, prieteni dragi pe care nu i-as inlocui pentru nimic in lume, distractie cand e cazul si sfaturi de nepretuit cand am nevoie, muzica buna, voci care imi aduc zambetul pe buze. Cam asta inseamna in mare pentru mine Radio Bazar Smile so keep going colegutzii mei Laughing
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR



Numarul mesajelor : 51
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitimeMar 25 Noi 2008, 19:41

Bazar....bazar..e muzica mea in fiecare zi..e muzica care ma poate inveseli..si de asemenea care ma face melancolica..aici..sunt prietenii mei..intalniti pe net..dar care inseamna mult pt mine...bazarul e locul pe care l-as recomanda oricui..cu cea mai mare placere...so...listen Radio BaZaR http://radio-bazar.servemp3.com:8000/listen.pls ( WwW.BazarFm.Ro ) ca merita!! GARANTEZ!! kiss yaaaa flower
Sus In jos
mihaelapamela
Membru
Membru
mihaelapamela


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 22/01/2009

Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitimeDum 01 Feb 2009, 23:09

RADIO BAZAR PT MINE ESTE O FAMIILIE CARE ESTE ALATURI DE MINE IN FIECARE ZI EI SANT TOT PT MINE Very Happy Very Happy
Sus In jos
TeodoraSweet
Admin
Admin
TeodoraSweet


Numarul mesajelor : 146
Varsta : 34
Localizare : Mediash
Data de inscriere : 07/12/2008

Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitimeLun 02 Feb 2009, 00:08

Radio BaZaR= familia mea Very Happy Laughing Laughing Laughing AI LAV IU AL Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
http://TEODORADULCIK.hi5.com
Johnny_The_Junior_Man
Membru
Membru
Johnny_The_Junior_Man


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Localizare : Galati
Data de inscriere : 31/03/2009

Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitimeMar 31 Mar 2009, 11:31

Salut! Sunt Ionutz din Galati si nu am descoperit de mult acest site , acest radio, forum, si aceasta familie frumoasa intitulata Radio Bazar.. Pot sa spunca am fost atras de de modul in care voi va respectati si pretuitzi aceasta familie, iar eu atras mereu de tot ceea ce este frumos , uite ca am ajuns si eu aici ...sper ca ma ve-tzi primi si pe mine in aceasta familie Wink bounce
Sus In jos
http://ionutz-man92.hi5.com/
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: :D   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitimeJoi 02 Apr 2009, 07:13

Bun venit in familia radio Bazar johnny si la cat mai multe ascultari Very Happy:*
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
Johnny_The_Junior_Man
Membru
Membru
Johnny_The_Junior_Man


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Localizare : Galati
Data de inscriere : 31/03/2009

Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitimeJoi 02 Apr 2009, 11:32

Multumesc de primire !..Sunteti tari si voi si muzica ! Very Happy
Sus In jos
http://ionutz-man92.hi5.com/
Continut sponsorizat





Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?   Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce inseamna pentru tine Radio Bazar ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Colinda pentru bazar
» Vreau sa fiu Dj La Radio BaZaR
» Un Martisor de la Radio BaZaR
» Vreau sa Fiu Dj La Radio Bazar
» POvestea Radio Bazar

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Ascultatori Radio BaZaR-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente