Radio BaZaR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

 

 Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Empty
MesajSubiect: Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi   Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Icon_minitimeLun 20 Oct 2008, 09:59

@ Poezia "Sburatorul" de Ion Has Radulescu este un omagiu adus aviatorilor romani.
@ Dintre cele cinci scrisori trimise de Eminescu, prima este considerata a treia. In "Scrisoarea a treia" se desfasoara batalia de la Rovinari.
@ Creierul este un organ oarecum indispensabil capului.
@ Ion Creanga s-a nascut între anii 1887-1889.
@ Capitala SUA este Casa Alba.
@ Cine se simte prost sa vina langa mine !
@ Am sa te frec data viitoare de n-ai sa stii cum te cheama nici cu buletinul in mana.
@ M-am uitat de cateva ori spre voi, dar nu s-aude.
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Empty
MesajSubiect: Re: Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi   Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Icon_minitimeLun 20 Oct 2008, 10:05

Exclamation Ia iesi la tabla si hai s-o facem !
Exclamation Ba, si daca sunteti imbecili si n-aveti tinere de minte, luati-va dracu' un carnetel si notati in el. Uite: eu am vreo doua...
Exclamation La ora de algebra: "Hai Bogdane, rezolva parantezele alea odata, ca se suna!
Exclamation P'asta o facem orala.
Exclamation Toti dati la ISE. O sa fie juma' de Românie economisti... Da' ce bani o sa numere nu stiu...?!!?
Exclamation Profu de mate : Ii tremura underwar`ul !!!
Exclamation Profu de mate : Ba boule !!! EU SUNT E LA X !!! ( e la puterea x !!!)
Exclamation Voi sunteti 30 de dobitoci, eu sunt unul singur!!!
Exclamation Geografie: La noi sunt niste sporturi nationale: halbere, coniac canoe....
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha


Numarul mesajelor : 99
Varsta : 36
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Empty
MesajSubiect: Re: Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi   Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Icon_minitimeLun 20 Oct 2008, 10:10

Arrow Mai sunt 8 minute şi restul secunde.
Arrow Nu am probleme musculare, pentru că nu am muşchi.
Arrow Există o singură posibilitate: victoria, remiza sau înfrângerea.
Arrow Începem Observatorul cu un viol în grup...
Arrow Bărbaţii sunt mai multe decât femeile.
Arrow Situaţia este fără ieşire, dar nu e critică.
Arrow În fotbal este ca în patinaj artistic: cine marchează cele mai multe goluri, câştigă.
Sus In jos
https://bazarfm.forumgratuit.ro
TeodoraSweet
Admin
Admin
TeodoraSweet


Numarul mesajelor : 146
Varsta : 34
Localizare : Mediash
Data de inscriere : 07/12/2008

Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Empty
MesajSubiect: Perle in publicitate   Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Icon_minitimeMier 01 Iul 2009, 20:25

cherry Pe cutia unui set de beculete de pom chinezesti :
A se utiliza numai in interior sau exterior.
(Deci, sa fie clar, cine le utilizeaza sub apa sau in cosmos pierde garantia!)

cherry Pe o sticla de Nytol (somnifer):
Atentie: Poate produce somnolenta.
(Pa buneeee?!)

cherry Pe un sapun Dial:
Mod de folosire - A se utiliza ca un sapun obisnuit.
(Zaaaau?.... Adica cum?)

cherry Pe brosura unui uscator de par Rowenta:
A nu se utiliza in timp ce dormiti.
(La naiba, da' numa atunci am timp sa ma ocup de parul meu!)

cherry Pe o punga de chipsuri Fritos
Puteti fi un castigator! Nu e necesar sa cumparati. Detalii in interior.
(asta probabil e o invitatie sa ciordesti pachetul)
Sus In jos
http://TEODORADULCIK.hi5.com
Continut sponsorizat





Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Empty
MesajSubiect: Re: Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi   Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi Icon_minitime

Sus In jos
 
Tot felul de perle! Hai nu sta deoparte, cienva apropiat a scos o perla?Scrie aici sa radem si noi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreo ocazie care nu trebuie ratata?Scrie aici
» VREAU SA fIU DJ AICI!
» just me scuze daca deranjez postand aici

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Bazar in Bazar :: Sa radem impreuna-
Mergi direct la:  


Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente