Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

Distribuiţi | 

vedeta ta preferata:D:D

In jos 
AutorMesaj
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR

Numarul mesajelor : 51
Varsta : 28
Localizare : iasi
Data de inscriere : 29/10/2008

MesajSubiect: vedeta ta preferata:D:D   Dum 01 Feb 2009, 14:53

David Bisbal (nascut in Almeria pe 5 iunie 1979) s-a dedicat muzicii incepand cu varsta de 18 ani. Primul sau album solo a fost `Corazon latino` care a iesit pe piata in 2002. De atunci si pana in prezent (2007), artistul a vandut mai mult de 3 milioane de discuri in Spania si America, obtinand 30 de discuri de Platina si 15 de Aur.
`Corason latino`, dar si cel de-al doilea LP al sau - `Buleria` (2004) au primit fiecare cate un premiu IFPI Platinium (recompensa care se acorda pentru vanzari de peste 1 milion de copii in Europa).
In octombrie 2006, a lansat simultan in Spania, America Latina si Statele Unite cel de-al treilea sau disc - `Premonicion`.

[img][/img]

Scrie si u aici..despre vedeta...vedetele tale preferate:D:D
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bebelusha
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 31
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

MesajSubiect: Vedeta mea preferata   Dum 01 Feb 2009, 15:05

Nascut la Madrid, Spania, pe 8 mai 1975 Enrique Iglesias este al treile copil al marelui cantaret International Julio Iglesias si a ex-manechinului Isabel Preysler. Are doar trei ani cand parintii sai divorteaza: ramana cu mama sa pana la varsta de opt ani, dupa care se muta la tatal lui la Miami.Primul sau album Enrique Iglesias (1995) se vinde in peste 1 milion de copie in trei luni; in Portugalia primeste discul de aur dupa doar 7 zile de la aparitia albumului. Al doilea album se intituleaza Vivir (1997- se vand peste 5 milioane de copii la nivel International). Este albumul care il poarta pe Enrique on the road pentru primul sau torneu mondial: 78 de etape in 16 tari. Cosas del amour, al treilea album iese in 1998.

In doar trei ani de zile Enrique Iglesias totalizeaza vanzari de peste 17 milioane de cd-uri in limba spaniola. Enrique Iglesias si Vivir obtin discul de platina de la RIAA, Cosas del amor castiga discul de aur.

In 1996 Enrique Iglesias primeste Grammy-ul pentru cel mai bun artist latino, si Billboard Music Award pentru cel mai bun album al anului (Vivir), primeste si in anii care urmeaza premii ca American Music Award, World Music Award si premii ASCAP pentru cel mai bun compozitor in 1996 si 1997.

Ultima editare efectuata de catre Bebelusha in Dum 01 Feb 2009, 18:02, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://bazarfm.forumgratuit.ro
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR

MesajSubiect: Re: vedeta ta preferata:D:D   Dum 01 Feb 2009, 15:10

Ah la naiba...am uitat sa scriu despre cealalta vedeta preferata a mea...imi cer scuze..
Vedeta mea preferata..este Bebelusha..care m-a facut sa postez din nou aici..ca avea botic..ah..ba nu..avea cioculet..ca nu am scris despre ea..sa va arat ce star am eu Very Happy:D
Sus In jos
Bebelusha
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 31
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

MesajSubiect: Vedeata mea preferata   Dum 01 Feb 2009, 15:23

Sper ca am voie sa am 2 vedete preferate, oricum vedeta asta e mai preferata ca cealalta Very Happy Deci o vedeta de talie INTERNATIONALA, frumoasa, desteapta si devreme acasa Very Happy Ea e DULCICUTZA si pe deasupra mai e si DULCICUTZA MEA. De ce e vedeta mea? Pentru ca imi e alaturi si ma suporta zi de zi, pentru ca ma ajuta sa ma ridic cand cad si pentru ca (fie vorba intre noi) mai e si fiemea. Aaaa si app nu m-a obligat ea sa postez. SO... VOTE FOR DULCICUTZA cheers cheers cheers

Ultima editare efectuata de catre Bebelusha in Dum 01 Feb 2009, 18:03, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://bazarfm.forumgratuit.ro
TeodoraSweet
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 146
Varsta : 29
Localizare : Mediash
Data de inscriere : 07/12/2008

MesajSubiect: Sin Bandera   Dum 01 Feb 2009, 15:58

bounce bounce bounce http://www.sinbandera.com.mx/ bounce bounce bounce

I love you I love you I love you Sin Bandera este un duo mexican ce canta pop latino format din Leonel García si Noel Schajris. Au devenit cunoscuti odata ca lansarea albumului ce le poarte numele in 1991. Sin Bandera canta soundtrack-ul telenovelei mexicane "Amor Real" (cu Adela Noriega, Fernando Colunga, Mauricio Islas) cu acelasi nume ca si filmul. In 2007 cei doi au decis sa se desparta pentru a urmari cariere solo.
I love you I love you I love you
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://TEODORADULCIK.hi5.com
Roxyta
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 6
Varsta : 23
Localizare : Medias
Data de inscriere : 01/02/2009

MesajSubiect: Re: vedeta ta preferata:D:D   Dum 01 Feb 2009, 18:49

Imi place Adela Popescu Wink
Sus In jos
DjShacalul
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR

Numarul mesajelor : 57
Varsta : 37
Data de inscriere : 27/09/2008

MesajSubiect: Vedeta mea din lumea filmului   Mar 03 Feb 2009, 10:28

Pe numele sau adevarat Nicholas Kim Coppola (Nicholas Cage) nascut la 7 ianuarie 1964 e vedeta mea de suflet .undeva postam filmul meu favorit Despartire de Las Vegas (1996 Leaving Las Vegas) ia adus vedetei mele Oscarul pentru cel mai bun actor.

DjSavanna
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 05/12/2008

MesajSubiect: Vedeta mea preferata este...   Mar 03 Feb 2009, 11:41

Shacalul!Cu el mam intalnit primna data pe chat!El ma facu moder!El e dj!SI pe deasupra a mai creat si siteul asta deci eu zic ca vedete mea preferata este SHACALUL!VOTATI CU EL!Very Happy
P.S:Nu-s pe invers Smile))))))))))))
Sus In jos
TeodoraSweet
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 146
Varsta : 29
Localizare : Mediash
Data de inscriere : 07/12/2008

MesajSubiect: Re: vedeta ta preferata:D:D   Mar 03 Feb 2009, 11:44

lol! lol! lol! Esti dus bueyyyy lol! lol! lol!
El e vedeta mea nu a ta I love you I love you I love you I love you
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://TEODORADULCIK.hi5.com
DjSavanna
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 05/12/2008

MesajSubiect: :D   Mar 03 Feb 2009, 11:45

Smile))))))CINE ZICE?O VEDETA SE INPARTE NU CREZI?
P.S: TOT NUS PE INVERS!Smile))))))))))))))))
Sus In jos
Dulcicutza
Ascultator Radio BaZaR
Ascultator Radio BaZaR

MesajSubiect: Re: vedeta ta preferata:D:D   Mar 03 Feb 2009, 12:28

Ati cam deviat de la subiect mai savanna si teo:))) dar mno...se accepta:P
Sus In jos
Aryanna
Dj Radio BaZaR
Dj Radio BaZaR

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 24/11/2008

MesajSubiect: ;))   Mar 03 Feb 2009, 20:52

DAAAAA DAAAA DAAAAAA haidetzi sa va spun de vedetele mele preferate ......!
Shacalul si Bebelusha....fara ei nu as fi aici la Bazar......Idolul meu shacalul....ce sa spun de el ...se kam enerveaza el f repede dar in rest e sooooper oky,e foarte realist si imi place asta!Bebelusha ..."noi nu papam nimik" e o fire foarte sensibila dar in acelasi timp si are un caracter foarte puternic kam greu sa nu te :X de ea,a fost prima persoana de la bazar cu care m-am intalnit face 2 face si am impartzit patutzul ....e o eroina a radioului Bazar ...dulce,sexy si intelegaoare......Teo .....siecs ....despre Teolici:deshisa,desteapta si.......SEXY "sa nu uitam perinutele teo da?defapt ce e intre ele Wink)"..........Si cea mai nebuna de pe chat ...care ar rupe toata mobila ....e ISPITAAAAAAAAAAA despre ea c sa spun ...foarte indiferenta la uparari ..dar sa nu vorbim despre....Nebunie...acolo nu o intrece nimeni >Very Happy< glumeatza si ia viatza in gluma orice s-ar intampla si nu in ultimul rand ...nepotzica mea DULCIKUTZA:despre rea c sa mai zic cred k numele spune tot....mda si ar mai fi cineva ....un mare mare orgolios pe care as vrea sa il cunosc personal e vb de Preda ala ....Lucian il stiti si voi Wink e cel mai "rau" colegutz.....dar in acelasi timp si foarte simpatic!!
POP MALE LA VOI

In concluzie idolii mei sunteti voi echipa BaZaR!!!!!!
Sus In jos
KRS
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 19/01/2009

MesajSubiect: numai voi aveti idoli   Mar 03 Feb 2009, 21:04

am si eu un idol i se zice HAI'u este un membru al unui club de racing la fel k mn tot ce face el fac si eu talntele fiind invartitul masinii cu tractiune spate special bmw drfiting burning si altele asa k il pot considera vedeta Smile))) si eu una mai mik Smile))
Sus In jos
Johnny_The_Junior_Man
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 25
Localizare : Galati
Data de inscriere : 31/03/2009

MesajSubiect: Re: vedeta ta preferata:D:D   Mar 31 Mar 2009, 12:35

Sunt multe , ar fi greu de spus cine este cel mai ce din totzi..dar pot sa spun ca Al Pacino ,actorul meu preferat, Ice Cube , rap-erul meu preferat, Cristiano ronaldo , fotbalistul meu preferat, Angelina Jolie ,cea mai fruoasa femeie, Gica Hagi , cel mai bun mesager al Romaniei etc.. sunt multe personalitati importante ..am relatat doar cateva care pt mine sunt pe primul loc Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ionutz-man92.hi5.com/
Sp3c7raL
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 09/04/2009

MesajSubiect: Re: vedeta ta preferata:D:D   Dum 12 Apr 2009, 08:57

Sachalul este prietenul meu ,vecinul meu,omul care imi face mie calculatorul de fiecare data cand se strica,el e totul pt mine
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: vedeta ta preferata:D:D   

Sus In jos

vedeta ta preferata:D:D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Bazar in Bazar :: Taraba cu zarzavat-
Mergi direct la:  

Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog