Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

Distribuiţi

new dee jey

In jos 
AutorMesaj
Dee^Jey RaXoN
Membru
Membru
Dee^Jey RaXoN

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 27
Localizare : pe undeva prin sud ;)) Alexandria mey ;) :*
Data de inscriere : 31/01/2009

new dee jey Empty
MesajSubiect: new dee jey   new dee jey Icon_minitimeSam 31 Ian 2009, 14:09

poi ce sa va spun..... ma numesc Catalin..sunt din Alexandria Jud. Teleorman...imi plce ft mult sa ascult muzik....imi plac aproape toate genurile de muzik....asi dori sa fiu dee^jey la radio bazar....exprienta....am fost dee^jey pe postul meu de radio vreo 3-4 luni dar nu aveam prea multi ascultatori deoarece nu era publicat pe niciun site...... am avut radio si in sam boardcaster 2 si cu winamp si shoutcast.... astept sa ma contactati pe id de mess raxon_pysy_2009 ms:* mult de tot
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Bebelusha
Membru
Membru
Bebelusha

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 32
Localizare : Cluj Napoca
Data de inscriere : 29/09/2008

new dee jey Empty
MesajSubiect: Buna Cata   new dee jey Icon_minitimeDum 01 Feb 2009, 10:19

Salutare Cata! In primul rand va trebui sa dai o proba cu unul din colegii mei.In ce consta proba? Un lucru simplu, o prezentare de-a ta si un text ales de noi pe care sa il citesti. Daca treci testul esti colegul nostru la radio. Cand vezi pe cineva on pe id de messenger bazarfm intreaba-l daca poti da proba. Eu iti doresc bafta si sper sa fim colegi Very Happy bounce
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://bazarfm.forumgratuit.ro

new dee jey
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Vreau sa fiu Dj La Radio BaZaR-
Mergi direct la:  

Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente