Radio BaZaR

Asculta si vei fi ascultat Asculti Radio BazaR asculti muzica Buna

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  Asculta LiveAsculta Live  

Distribuiţi

nu imi vine sa cred !

In jos 
AutorMesaj
KRS
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 19/01/2009

nu imi vine sa cred ! Empty
MesajSubiect: nu imi vine sa cred !   nu imi vine sa cred ! Icon_minitimeJoi 29 Ian 2009, 19:24

azi ink odata banat prin pur si simplu motivul .... nush .. fratilor ce aveti cu mine tot eu sunt de vina k ma adresez catre dj nico sau ispita sau nico sau cum i so mai zice k nu vreau sa am de aface cu ea pe chat k sa nu fiu banat apoi vine bebelusha si imi da ban pt ce ... pt k nu vrea sa ma vada pe chat ... dj diablo imi scoate ban-ul cerand motiv si sa aprins cearta intre el si bebelusa bebelusa afirmand k nu trebuie sa fiu debanat facetima sa inteleg acum sunt banat k nu vreau sa am de aface cu dj nico ispita samd , chiar nu va inteleg va rog foarte frumos acest lucru nu isi are rostul multi owneri sau moeratori fara rost si fara merit doar pe cunostinte sau alte avantaje ink o data intelegeti k nu am nici o treaba cu aceasta persoana nico , nici nu o bag in seama , eu vorbeam cu passion_pour_chocolate si ea intervine si imi deranjeaza discutia ... chiar nu va place sa intre lumea pe chat pe radio ? chiar nu vreti sa fie o atmosfera placuta ? de dimineata kt am vb si nu am fost banat pt k nu a fost nico si acum ban chiar nu va inteleg sincer... iar acum dupa ce am scris acest lucru nico spune ... " acum eu sufar ..... ..... k nu mai e krs aici " chiar nu pot fi lasat in pace de aceasta persoana va rog luati masuri in privinta cu acest lucru puteam foarte frumos sa ma lipsesc de acest chat k nu sunt adeptul chaturilor si acest radio dar avand in vedere k imi pl atmosfera si unele persoane sunt de treaba pt ei am intrat ....

Ultima editare efectuata de catre KRS in Joi 29 Ian 2009, 19:31, editata de 1 ori (Motiv : .....)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
mihaelapamela
Membru
Membru
mihaelapamela

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 22/01/2009

nu imi vine sa cred ! Empty
MesajSubiect: Re: nu imi vine sa cred !   nu imi vine sa cred ! Icon_minitimeVin 06 Mar 2009, 14:34

ITI DAU DREPTATE AICI KRS NORMAL NU AR TREBUI SA SE DEA BAN PT ASA CVA PROBLEMELE PERS NU SE VB FATA DE TOATA LUMEA SE POATE VB PE PRIVAT SAU UNDE VRETI VOI NU MA BAG NU STIU C E INTRE VOI SAU CE A FOST DA NU E CORECT CA TE TOT BANEZE PAREA MEA ORCUM EU TE APRECIEZI Wink Wink Wink lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

nu imi vine sa cred !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Radio BaZaR :: Radio Bazar :: Reguli , anunturi si ajutor pentru noii utilizatori-
Mergi direct la:  

Asculta-ti muzica doar la Radio Bazar
Creati un forum gratuit | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog